Lietuvos rinktinė pergale pradėjo EURO2016 atrankos ciklą, K.Chvedukas žaidė visas rungtynes

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė vakar sužaidė pirmąsias 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynes. Lietuvaičiai po 5 minutę pelnyto Deivydo Matulevičiaus įvarčio išsiveržė į priekį, o jau 36 minutę Arvydas Novikovas rezultatą padvigubino. Šių dviejų įvarčių dėka nacionalinė rinktinė 0:2 svečiuose įveikė San Marino futbolo rinktinę.

Rungtynėse prieš San Mariną be keitimų rungtyniavo Marijampolės „Sūduvos” saugas Karolis Chvedukas.

Artimiausias dvi rungtynes Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė žais spalio 9 dieną su Estija ir spalio 12 dieną su Slovėnija. Šios dvi rinktinės vakar susitiko tarpusavyje. Pergalę rezultatu 1:0 iškovojo Estijos nacionalinė rinktinė.