„Sūduva” patyrė pralaimėjimą Pakruojyje

Pakruojo miesto  stadionas

Rungtynių teisėjas – Edmundas Gaigalas

Pakruojo „Kruoja” 2-1 Marijampolės „Sūduva”

43′ [1-0] D. Jankauskas

61′ [2-0] N. Mačiulis

90+3′ [2-1] A. Vaskela

Startinės komandų sudėtys:

„Sūduva”: D. Bartkus, I. Tsyvilko, M. Ugge, T. Snapkauskas (76′ M. Kovačevič), M. Činikas, M. Šoblinskas, K. Chvedukas, A. Vaskela, M. Grigaravičius (46′ C. Martinez), V. Baranovskij (74′ G. Russo), T. Radzinevičius.

„Kruoja”: M. Matuzas, E. Pilypas, V.Pocevičius, R. Abu Bakr, R. Beniušis, T. Eliošius, T. Birškys (57′ A. Bagočius), M. Adamenko, N. Mačiulis (89′ M. Mahran Shehata), D. Jankauskas, R. Vėževičius (82′ T. Bobb).

Rungtynes „Sūduvos” futbolininkai pradėjo aktyviau už varžovus. Marijampoliečių žadimas buvo energingas paremtas kamuolio kontrole. Tuo tarpu „Kruojos” futbolininkai žaidė ramiau ir daugiau gynėsi, nei atakavo.

Pavojingą progą 14 rungtynių minutę sukūrė Mindaugas Grigaravičius. Šis prasiveržė kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur laisvas buvo Tomas Radzinevičius, tačiau jo smūgis skriejo greta virpsto.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje. Per pirmas 25 rungtynių minutes pavojingai smūgiavo tik Tomas Radzinevičius, daugiau pavojingų progų nei „Sūduva”, nei „Kruoja” neturėjo.

Pirmam kėliniui artėjant link pabaigos pavojingą momentą sukūrė „Kruojos” futbolininkai. Pasinaudojęs „Sūduvos” gynėjo kluptelėjimu iš krašto į baudos aikštelę įsiveržė Robertas Vežėvičius, tačiau jo pavojingą smūgį atrėmė Džiugas Bartkus.

Vos po kelių minučių kilo dar vienas „gaisras” prie „Sūduvos” vartų. Ričardo Beniušio smūgiuotą kamuolį lietė „Sūduvos” gynėjas ir kamuolys skriejo virš skersinio.

43 minutę krito įvartis į „Sūduvos” vartus. Po kampinio Džiugas Bartkus iškumščiavo kamuolį tolyn iš baudos aikštelės, tačiau kamuolys nukrito tiesiai „Kruojos” žaidėjui ant kojos ir Darius Jankauskas pasiuntė kamuolį į „Sūduvos” vartus.

Antrąjį kėlinį marijampoliečiai pradėjo greitomis atakomis ir varžovų spaudimo po visą aikštę. Pavojingai smūgiuoti į „Kruojos” vartus per pirmas 15 antrojo kėlinio minučių nepavyko, vis pritrūkdavo tikslumo arba solidžiai sužaizdavo Pakruojo komandos gynėjai.

61 minutę „Kruoja” pelnė dar vieną įvartį. Nerijus Mačiulis tolimu baudos smūgiu nuginklavo Džiugą Bartkų. Jo pasiūstas kamuolys skriejo į apatinį vartų kampą.

Progą sušvelninti rezultatą turėjo Tomas Radzinevičius, kuris galėjo pasinaudoti vartininko klaida, bet pavojų likvidavo „Kruojos” gynėjas išmušęs kamuolį į užribį. Dar po kelių minučių tas pats T. Radzinevičius išbėgo vienas prie vartininką, tačiau smūgiavo tiesiai vartininkui į kojas.

Suklydus „Sūduvos” gynėjams vienas prieš Džiugą Bartkų išbėgo Ričardas Beniušis, bet D. Bartkus sužaidė patikimai ir kamuolį sugavo.

80 minutę po Karolio Chveduko perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo Marius Šoblinskas, tačiau jo smūgis nebuvo stiprus ir jų sugavo vartininkas.

88 minutę po Carlos Martinez pakelto kampinio pavojingai galva greta vartų smūgiavo Giorgio Russo.

Per teisėjo pridėtą laiką dar kartą komandą gelbėjo Džiugas Bartkus. Šį kartą „Sūduvos” vartininkas atrėmė dar vieną pavojingą R. Beniušio smūgį.

93 minutę rezultatą tiksliu smūgiu sušvelnino Arminas Vaskela, kuris technišku smūgiu perkėlė „Kruojos” vartininką.

„Sūduvai” rezultato išlyginti nepavyko, rungtynės Pakruojyje baigėsi marijampoliečių pralaimėjimu rezultatu 2:1.