Būsimas varžovas: VMFD “Žalgiris”

VMFD_Zalgiris_new

Maždaug mėnesį trukusi pertrauka „Smscredit.lt“ A lygos čempionate beveik baigėsi. Jau šį šeštadienį „Sūduva“ pratęs kovas šalies aukščiausioje lygoje. Pirmuoju marijampoliečių varžovu po pertraukos bus Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ekipa.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ šiame sezone jau buvo susitikę du kartus. Pirmąjame rate rungtynės Vilniuje „Sūduvai“ susiklostė labai nesėkmingai, tada „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 8:1. Antrąjame rate rungtynės Marijampolėje taip pat buvo ne geriausios „sūduviečiams“, rungtynių pradžioje pašalinus Tomą Snapkauską  „Sūduvos“ futbolininkai nesugebėjo prilygti svečiams ir buvo priversti  pripažinti varžovų iš sostinės pranašumą  rezultatu 0:3.

Vasaros pertrauką sezone komandos praleido skirtingai. „Sūduva“ sužaidė dvi draugiškas rungtynes prieš Lenkijos ekipas. Plocke „Sūduva“ įveikė „Wisla rezultatu 3:1, o maždaug prieš savaitę namuose 1:0 nugalėjo Olštyno „Stomil“.

Vilniaus „Žalgiris“ „Smscredit.lt“ A lygos pertrauką praleido sužaidęs kelias draugiškas rungtynes bei atstovaudamas Lietuvą  UEFA Čempionų Lygos atrankos rungtynėse. Vilniačiams peržengti Kroatijos čempionų Zagrebo „Dinamo“ barjero nepavyko. Tiek namuose, tiek išvykoje vilniečiai pralaimėjo rezultatu 0:2.

Liepos mėnesį komandos galėjo registruoti naujus futbolininkus. „Sūduvos“ sudėtį papildė du legionieriai: ispanas Carlos Martinez Aibar, kuris rungtyniauja atakuojančio bei krašto saugo pozicijose bei baltarusis gynėjas Ilya Tsyvilko. Šiame sezone „Sūduvos“ marškinėlius vilkinčių daugiau nebeišvysime Gyčio Urbos bei Pauliaus Daukšos, kurių sutartys abipusiu susitarimu buvo nutrauktos.

Vilniečių sudėtyje taip pat įvyko pakitimų. Komandą papildė brazilas puolėjas Adi Rocha, vidurio gynėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Semir Kerla, taip pat po nuomos iš Čekijos sugrįžo Mantas Kuklys ir Egidijus Vaitkūnas. Komandą paliko po trumpo sugrįžimo vėl išvykstantis Pavelas Komolovas ir brazilas Adrezinho.

Rungtynės tarp Marijampolės FK „Sūduva“ bei Vilniaus „Žalgirio“ vyks šį šeštadienį, LFF stadione Vilniuje 18:30 val.

Tiesioginė rungtynių transliacija – futbolo.tv ir alyga.lt svetainėse.