„Sūduva-2“ atsirevanšavo „Sveikatai“ už pralaimėjimą Kybartuose

Rungtynių teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius

Marijampolės „Sūduva-2“ 3-2 Kybartų „Sveikata“

34‘ [1-1] V. Norkeliūnas (į savo vartus)

40‘ [2-1] A. Brokas

59‘ [3-1] A. Bielkauskas

90‘ [3-2] D. Stanaitis (į savo vartus)

Startinė „Sūduvos-2“ sudėtis: J. Popiera (46‘ R. Mikalainis), A. Lukšys (55‘ T. Valukonis), D. Isoda, A. Tereškevičius (64‘ D. Stanaitis), L. Lukšys, G. Kazelis (30‘ A. Bielkauskas), D. Antanavičius, A. Plikaitis, M. Kovačevič, A. Breivė, A. Brokas.

Marijampolės „Sūduva-2“ šiandien pratęsė pergalių seriją. „Sūduviečiai“ atsitiesė po praleisto įvarčio ir iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Pirmasis įvartis krito į aikštės šeimininkų vartus 26 minutę. „Sūduvos-2“ gynėjas Aivaras Tereškevičius neleistinai baudos aikštelėje sustabdė varžovų puolėją ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo Jaunius Mikalauskas.

Po aštuonių minučių marijampoliečiai rezultatą išlygino. Audrius Brokas surengė reidą į „Sveikatos“ baudos aikštelę, kur jį nuo kamuolio atitverti bandę du gynėjai nesusikalbėjo tarpusavyje ir pasiuntė kamuolį į savo vartus.

Kėlinio pabaigoje rezultatą persvėrė prie pirmojo komandos įvarčio prisidėjęs A. Brokas. Šį kartą „sūduvietis“ puikiu tolimu smūgiu kaire koja nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Antrojo kėlinio pradžioje po keitimo aikštėje pasirodęs Aivaras Bielkauskas baudos aikštelėje sulaukė perdavimo iš komandos draugo ir slysdamas pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Rungtynių pabaigoje „Sveikatai“ pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet gynėjas Dainius Stanaitis sužaidė neatsargiai ir pasiuntė kamuolį į savo vartus.

„Sūduviečiai“ iškovojo trečią pergalę iš eilės ir pagerino pozicijas turnyrinėje lentelėje. Šiuo metu „sūduviečiai“ žengia antroje vietoje ir nuo lyderių „Druskininkų“ atsilieka dviem taškais, tačiau lyderiai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

IMG_9746 IMG_9751 IMG_9754 IMG_9761 IMG_9763 IMG_9777 IMG_9783 IMG_9792 IMG_9800 IMG_9819 IMG_9827 IMG_9833 IMG_9841 IMG_9848 IMG_9874