Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

Kruoja-Pakruojis

„Smscredit.lt A lygoje“ rungtyniaujančios ekipos pradeda antrąjį čempionato ratą. Lygos tvarkaraštis lėmė, jog Marijampolės „Sūduva” antrąjį ratą pradės rungtynėse namuose prieš praėjusių metų vicečempionus „Kruojos” futbolininkus.

Pirmojo rato komandų tarpusavio akistata baigėsi marijampoliečių pergale rezultatu 3:1. Du įvarčius rungtynėse Panevėžyje pelnė Tomas Radzinevičius, o rezultatą įtvirtino 90 minutę iš 11 metrų baudinio įvartį įmušęs Maximiliano Ugge. Vienintelį „Kruojos“ įvartį, 69 minutę, pelnė Tomas Birškys.

Devintasis „Smscredit.lt A lygos“ turas klubams susiklostė skirtingai. Marijampoliečiai namuose kovingose rungtynėse su Klaipėdos „Atlantu“ pasidalino po tašką. Tuo tarpu „Kruoja“ kiek netikėtai nusileido Kauno „Stumbrui“.

„Sūduva“ susitikime prieš „Atlantą“ jau 13 minutę išsiveržė į priekį. Po Valentino Baranovskio perdavimo pasižymėjo Marijampolės ekipos saugas Karolis Chvedukas. Pirmojo kėlinio viduryje, 29 minutę, rezultatas tapo lygiu. Klaipėdiečių saugas Dovydas Norvilas pasiuntė kamuolį į Pauliaus Grybausko ginamus vartus. Nors abi komandos turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau rezultatas išliko lygus.

Devintojo turo rungtynės Kaune tarp „Kruojos“ ir „Stumbro“ svečiams prasidėjo „šaltu dušu“. Jau dešimtąją susitikimo minutę „Stumbro“ puolėjas Deividas Stradalovas išvedė aikštės šeimininkus į priekį. Kėlinio viduryje tas pats D. Stradalovas rezultatą padvigubino. Antroje rungtynių pusėje „Kruojos“ futbolininkams taip ir nepavyko pralaužti patikimai rungtyniavusios „Stumbro“ gynybos ir pakruojiečiai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Po pirmojo rato „Sūduva” surinkusi 17 taškų žengia trečioje „Smscredit.lt A lygos” turnyrinės vietoje, tuo tarpu Pakruojo „Kruoja” pirmajame lygos rate surinko 11 taškų ir yra įsikūrusi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos” ir Pakruojo „Kruojos” vyks balandžio 28 dieną, 19 valandų 30 minučių, „Arvi” futbolo arenoje.