Būsimas varžovas: Klaipėdos „Atlantas”

FK_Atlantas_Klaipeda.svg

„Smscredit.lt A lygoje“ artėja pirmojo rato pabaiga. Marijampolės „Sūduva“ paskutiniąsias pirmojo rato rungtynes žais namuose prieš Klaipėdos „Atlantą“. Devintojo turo rungtynės vyks „Arvi“ futbolo arenos manieže.

Aštuntasis lygos turas abiems komandoms susiklostė skirtingai. Marijampolės „Sūduva“ Vilniuje 0:2 nusileido „Žalgirio“ futbolininkams, tuo tarpu „Atlantas“ namuose rezultatu 3:1 įveikė Pakruojo „Kruoją“. Marijampoliečiai jau pirmame kėlinyje praleido du įvarčius ir atsitiesti nesugebėjo. 11 minutę smūgiu galva, po kampinio, pasižymėjo „Žalgirio“ gynėjas Algis Jankauskas. 40 susitikimo minutę brazilas Elivelto rezultatą padvigubino. Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai taip pat atsilikinėjo, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę. 23 minutę „Kruojos“ saugas Tomas Birškys pasiuntė kamuolį į Edvino Gertmono ginamus vartus, tačiau Konstantino Sarsanijos kariauna dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino. 36 minutę įvartį į savo buvusios komandos vartus įmušė Robertas Vėževičius. Antrojo kėlinio viduryje tas pats R. Vėževičius rezultatą persvėrė, o per pridėtą teisėjo laiką Andrėjus Paniukovas rezultatą įtvirtino.

Pirmajam ratui artėjant į pabaigą „Sūduva“ žengia trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje. „Atlantas“ lipa marijampoliečiams ant kulnų ir atsilieka vienu tašku, tačiau dar turi vienas rungtynes atsargoje. Po aštuonių turų „sūduviečiai“ yra surinkę 16 taškų, „Atlantas“ tašku mažiau – penkiolika.

Praėjusio sezono „Sūduvos“ ir „Atlanto“ tarpusavio susitikimuose netrūko intrigos. Pirmojo rato rungtynėse Klaipėdoje marijampoliečiai nusileido varžovams minimaliu rezultatu 0:1. Antrojo rato susitikime, Marijampolėje, „Sūduva“ išsiveržė į priekį po Mindaugo Grigaravičiaus įvarčio, tačiau antrame kėlinyje Marius Papšys nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino. Trečiojo rato susitikime „Sūduva“ po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2:0, tačiau uostamiesčio futbolininkai ir vėl sugebėjo atsitiesti bei pelnyti du įvarčius. Ketvirtojo rato tarpusavio dvikova baigėsi be įvarčių.

Sezono pradžioje klaipėdiečių gretose ryškiausiomis spalvomis žiba legionierius iš Rusijos Andrėjus Paniukovas. Dvidešimtmetis puolėjas per septynerias „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes pelnė jau vienuolika įvarčių ir yra rezultatyviausias žaidėjas visoje lygoje. Tuo tarpu „Sūduvos“ atakų lyderis Tomas Radzinevičius su devyniais įvarčiais yra antras lygos snaiperių sąraše.

Devintojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ vyks artėjantį penktadienį, 19 valandų 30 minučių, „Arvi“ futbolo arenos manieže.

Kaip jau įprasta rungtynes tiesiogiai transliuos Futbolo.tv, alyga.lt bei delfi.tv.