FK „Sūduva” – FK „Klaipėdos granitas”: statistika

statistika

Marijampolės „Sūduva” savaitės pradžioje, savo žiūrovų akivaizdoje, palaužė „Klaipėdos granito” futbolininkus. Šių ekipų akistata baigėsi marijampoliečių pergale rezultatu 3:1.

15 rungtynių minutę „Sūduva” išsiveržė į priekį, kuomet Tomas Radzinevičius tiksliu smūgiu nuginklavo „Klaipėdos granito” vartininką Tadą Simaitį. Antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiai išlygino rezultatą. Tai padarė tiksliai smūgiavęs Deividas Lukošius. „Sūduviečiai” atsitiesė ir antrojo kėlinio viduryje pelnė du greitus įvarčius. 70 minutę dar kartą pasižymėjo Tomas Radzinevičius, o 73 minutę pergalę įtvirtino Karolis Chvedukas.

Nors marijampoliečiai šventė trečiąją pergalę šiame sezone, tačiau žvelgiant pro statistikos prizmę tiek „Sūduvos”, tiek „Klaipėdos granito” statistiniai rodikliai penktojo turo „Smscredit.lt A lygos” rungtynėse buvo panašūs.

„Sūduviečiai” pirmadienio rungtynėse kiek daugiau kontroliavo kamuolį (57 procentai rungtynių laiko, „Kl. granitas” – 43 procentai) bei daugiau kartų atsidūrė nuošalėje. Marijampolės ekipos žaidėjai net septynis kartus pažeidė nuošalės taisyklę, tuo tarpu klaipėdiečiai pirmadienio dvikovoje nuošalėje taip ir neatsidūrė.

Abi komandos po vienuolika kartų smūgiavo į varžovų vartus, šeši klaipėdiečių smūgiai (55 procentai) skriejo į „Sūduvos” ekipos vartų plotą. Iš vienuolikos marijampoliečių smūgių į vartų plotą skriejo penki. Verta pažymėti tai, jog iš penkių „Sūduvos” žaidėjų smūgių į vartų plotą, net trys smūgiai pavirto įvarčiais.

„Klaipėdos granitas” kėlė gerokai daugiau kampinių nei „Sūduva”. Klaipėdiečiai nuo kampinio žymos smūgiavo penkis kartus, „sūduviečiai” – vieną.

„Sūduvos” žaidėjai dešimt kartų stabdė varžovus pražangomis bei buvo nubausti keturiomis geltonomis kortelėmis. Klaipėdiečiai taisykles pažeidė keturiolika kartų ir „užsidirbo” dvi geltonas korteles.

Pirmąją „Sūduvos” pergalę „Arvi” futbolo arenoje stebėjo 1000 žiūrovų.

Kitas „Smscredit.lt A lygos” rungtynes „Sūduva” žais balandžio 4 dieną, išvykoje prieš Šiaulių „Šiaulius”.