4 įvarčiai per kėlinį ir trečioji pergalė

A lygos III ture Marijampolės „Sūduva“ sužaidė itin rezultatyvų kėlinį ir įveikė „Jonavą“ rezultatu 4:2 (4:1).

Dvikova aikštės šeimininkams prasidėjo šaltu dušu. 11 min. standartinės padėties metu Ernestas Veliulis atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs Arūnas Klimavičius tiksliai smūgiavo galva į artimąjį vartų kampą.

Vis dėlto čempionų atsako ilgai laukti neteko: netrukus Karolis Laukžemis smūgiavo tiesiai į vartininką Guilherme Cioletti, o 18-ąją minutę jau privertė brazilą kapituliuoti, kai tiksliai vienu lietimu smūgiavo iš artimos distancijos.

Tikru „Sūduvos“ puolimo benefisu tapo paskutinės 10 kėlinio minučių, per kurias buvo pelnyti dar 3 įvarčiai. 35 min. po Vaido Slavicko perdavimo gražų smūgį galva vėl atliko K. Laukžemis, dar po trijų minučių pasižymėjo Josipas Tadičius, o pirmą pridėto laiko minutę standartinės padėties metu triumfavo tiksliai galva mušęs Semiras Kerla.

Vis dėlto visi šie epizodai sunkiai prilygo tam, ką kėlinio pabaigoje atliko Gersonas Acevedo. „Sūduvos“ legionierius iš Čilės pademonstravo fantastišką „rabona“ stiliumi atliktą tolimą smūgį ir buvo arti įstabaus grožio įvarčio – jo smūgiuotą kamuolį vis dėlto sugavo G. Cioletti. Kiek vėliau čilietis baudos smūgio metu sudrebino vartų konstrukciją.

Antrame kėlinyje „hetriku“ pasižymėti galėjo K. Laukžemis, tačiau jo smūgį galva atrėmė „Jonavos“ vartininkas. Dar po keleto minučių Marijampolės „Arvi“ manieže susirinkę sirgaliai pamatė eilinį futbolo perlą. Tiesa, jis nebuvo malonus. 56 min. po dar vieno buvusio „Sūduvos“ žaidėjo E. Veliulio perdavimo iš dešiniojo krašto A. Klimavičius efektingai smūgiavo per save ir pelnė gražiausią įvartį šį sezoną.

Per likusį laiką jonaviečiai bandė atkurti intrigą, savo progų susikūrė ir šeimininkai, bet rezultatas daugiau nepakito.

Bilietai į kovo rungtynes Marijampolėje (perkant iš anksto – 2 €, lengvatinis – 1 €)

Kovo 14 d. 20 val. su Vilniaus „Žalgiriu“

2018 metais „Sūduva“ savo arenoje sužais mažiausiai 16 rungtynių A lygoje ir LFF taurės turnyre, daugiausiai – 19 (priklausomai nuo po 4 ratų A lygoje užimamos vietos ir LFF taurės turnyro burtų; būtent tiek sužaista 2017 metais).

2018 M. „SŪDUVOS“ ABONEMENTAS – GERIAUSIAS IR PIGIAUSIAS SPRENDIMAS TIKRAM FUTBOLO GERBĖJUI!

Abonementus galima įsigyti internetu arba visose bilietai.lt kasose!

Abonementų korteles galima atsiimti prieš kiekvienas rungtynes arenos bilietų kasose arba darbo dienomis 8.30-17.30 val. pardutuvėje „Nuo pieštuko iki….“ (Gedimino g. 14, Marijampolė).

Abonementų atsiėmimo tvarkaraštis:

Įsigijusieji abonementus iki vasario 19 d. – nuo vasario 24 d. (rungtynės su „Stumbru“)
Įsigijusieji iki kovo 2 d. – nuo kovo 8 d. (rungtynės su „Jonava“)
Įsigijusieji iki kovo 8 d. – nuo kovo 14 d. (rungtynės su „Žalgiriu“)
Įsigijusieji iki kovo 31 d. – nuo balandžio 5 d. (rungtynės su „Atlantu“)

„Sūduvos“ 2018 m. abonementų ir bilietų kainos

Abonementai (galioja A lygoje ir LFF taurės turnyre, suteikiama galimybė pirmiems įsigyti bilietus į Europos taurių turnyrų rungtynes su nuolaida dar prieš viešos prekybos pradžią) – 20 €

Bilietai į atskiras rungtynes MANIEŽE

Išankstinė prekyba
Visi sektoriai – 2 €

Išankstinė prekyba – lengvatiniai bilietai (50% nuolaida)
Visi sektoriai – 1 €

Rungtynių diena (lengvatiniai bilietai neparduodami)
Visi sektoriai su Vilniaus „Žalgiriu“ – 5 € (įsigykite pigesnį bilietą dabar)