„Sūduva“ patyrė pralaimėjimą namie

„Optibet A lygoje“ Marijampolės „Sūduva“ namie pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“ 0:2 (0:2).

Pirmoji pavojinga situacija šiame mače buvo sukurta kėlinio viduryje. Aleksandro Živanovičiaus klaida pasinaudojęs Nerijus Valskis surado baudos aikštelėje Antoną Fase, tačiau pastarasis į vartų plotą nepataikė.

32-ąją minutę pats N.Valskis suvaldė kamuolį po Karolio Šilkaičio perdavimo ir pasiuntė jį į vartus. Maža to, po dar 10 minučių N. Valskis asistavo Divine’ui Naah, kuris padvigubino rezultatą.

Prieš pat pertrauką „Sūduva“ galėjo sušvelninti santykį, tačiau Xabi Auzmendi smūgį galva puikiai atrėmė Deividas Mikelionis.

Antrame kėlinyje „Sūduva“ atkarpomis ilgiau kontroliavo kamuolį, bet itin pavojingų epizodų nesukūrė. Savo ruožtu sūduviečių gretose pastebimiausias buvo vartininkas Tomas Švedkauskas, atrėmęs net tris pavojingus A. Fase smūgius. Maža to, vartų sargas neutralizavo pastarojo prasiveržimą bei Lino Pilibaičio šūvį.

Po šios rungynių 51 tašką turinti Marijampolės ekipa liko „Optobet A lygos“ trrečiojoje vietoje.