„Sūduva“ dar kartą tvirtai nugalėjo „Stumbrą“

Marijampolės „Sūduva“ trečią kartą šiame Lietuvos futbolo A lygos sezone nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šį kartą 15-ojo turo rungtynėse namie marijampoliečiai buvo pranašesni rezultatu 3:0 (0:0).

Prieš tai dvi pergales iš eilės iškovoję svečiai pirmosiomis minutėmis buvo aktyvesni, tačiau rimčiau pagrasinti Ivano Kardumo ginamiems vartams nesugebėjo.

14-ąją minutę „Sūduvos“ ekipoje įvyko debiutas. Susižeidusį baltarusį Vitalijų Gajdučiką pakeitė pirmą kartą A lygoje pasirodęs kroatas Marko Iharošas. Kartą gynėjas atsidūrė atakos smaigalyje ir mušė tiesiai į Rodrigo Josviakį, o kiek anksčiau gana pavojingai po perdavimo iš krašto galva smūgiavo Josipas Tadičius.

Po lygaus pirmo kėlinio „Sūduva“ padarė tinkamas išvadas ir per trumpą atkarpą po pertraukos pelnė net tris įvarčius.

48-ąją minutę septintą įvartį A lygoje šį sezoną pelnė Ovidijus Verbickas, realizavęs 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Rigino Cicilia. Vos po 8 minučių aukštaūgis puolėjas smūgiu galva pasižymėjo pats, kai dar kartą laimėjo dvikovą baudos aikštelėje prieš Rimvydą Sadauską. Tai buvo pirmasis legionieriaus įvartis A lygoje.

59-ąją minutę šeimininkai pasižymėjo dar kartą. Po tolimo smūgio nesėkmingai prieš save kamuolį atmušęs R. Josviaki suteikė progą Alassane‘ui N‘Diaye jį pasiųsti į vartus.

Per likusį rungtynių laiką vyko atviras žaidimas, tad abi komandos turėjo gerų galimybių pasižymėti. Bruno Dybalo smūgį galva atmušė „Stumbro“ vartininkas, tačiau kitoje aikštės pusėje įvyko kur kas ryškesnis vartų sargo benefisas.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Levanas Mačarašvilis uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizuoti stojo Lucasas Villela. Brazilo smūgis buvo stiprus bei akcentuotas, tačiau meistriškai sužaidęs I. Kardumas apgynė savo tvirtovę.

A lygoje pirmaujantis Marijampolės klubas iškovojo 11 pergalę ir atstatė 8 taškų atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“.

Jau galite įsigyti išankstinius (pigesnius) bilietus į artimiausias „Sūduvos“ rungtynes Marijampolėje