„Palanga“ antrą kartą įveikta 2:0

A lygos čempionės titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“ dar dviem taškais padidino savo atotrūkį nuo Vilniaus „Žalgirio“. Vladimiro Čeburino treniruojama komanda išvykoje 9-ojo turo susitikime neišnaudojo itin daug progų, tačiau turnyro debiutantę „Palangą“ palaužė – 2:0(0:0).

Traumų kamuojama Marijampolės ekipa šį kartą vertėsi be dviejų pagrindinių puolėjų – Karolio Laukžemio bei Rigino Cicilia, tad šanso starto sudėtyje sulaukė tarpsezonio metu komandą papildęs Julius Kasparavičius.

„Sūduvos“ sirgalių nelaimei, jų numylėtinių traumų šleifas dar labiau prasitęsė. Pirmojo kėlinio viduryje Alassane‘as N‘Diaye bandė kamuolį smūgiuoti galva, tačiau „Palangos“ vartininkas Antonas Cvetkovas legionieriui iš Prancūzijos trinktelėjo kumščiu į galvą. Vietoje A. N‘Diaye aikštėje pasirodė Giedrius Matulevičius.

Pirmame kėlinyje dominavo svečiai, tačiau tiek A. N‘Diaye, tiek Josipas Tadičius, tiek J. Kasparavičius, tiek Ovidijus Verbickas savo šansais nepasinaudojo.

Po pertraukos „Sūduvos“ atakų škvalas tapo dar masyvesnis. Rezultatyviai šį sezoną rungtyniaujantis J. Tadičius nepasinaudojo bent trimis geromis galimybėmis, kurias neretai paverčia įvarčiais. Dėkingu šansu nepasinaudojo ir netiksliai iš puikios pozicijos mušęs O. Verbickas.

Vis dėlto šis duetas 62-ąją minutę pasiekė savo. Po tolimo G. Matulevičiaus smūgio pirmas prie kamuolio spėjęs J. Tadičius privertė A. Cvetkovą prieš jį prasižengti baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą baudinį užtikrintai realizavo Lietuvos rinktinės saugas.

78-ąją minutę O. Verbickas džiaugėsi dubliu, kai tikslų G. Matulevičiaus perdavimą pavertė tiksliu smūgiu. Tai buvo šeštasis ukmergiškio įvartis, tad jis susilygino su iki tol rezultatyviausiu čempionato žaidėju buvusiu „Žalgirio“ puolėju Tomašu Malecu.

„Sūduva“ per devynis mačus laimėjo aštuntą kartą, savo sąskaitoje turi 25 taškus ir jau 9 taškais lenkia sostinės „Žalgirį“.